eng | укр

Made in Slavutych:
НАЙБІЛЬША КОЛЕКТИВНА ЗАЯВКА НА ВІЗУ

Відбуватиметься це так, що всі мешканці Славутича отримають запрошення від Катержіни Шедої з метою проведення у Чеській Республіці спільної культурної події.
Потім вони заповнять заявки на візи і з двома фотографіями офіційно віддадуть їх 3 червня 2017 року на Дні міста Славутича. Саме ця акція буде однією з головних у святкуваннях, які мають у цьому місті давню традицію. З кожної сотні заявок буде обрано одного мешканця міста, який отримає офіційне запрошення з Чеської Республіки на культурну акцію та покриття всіх витрат на проїзд і проживання.
В акції може взяти участь будь-який мешканець, включно з тими, в кого немає паспорту чи достатніх фінансових засобів на рахунку. Авторка просить всіх мешканців, щоб вони вносили у заявки справжні дані, навіть якщо вони здаються абсурдними чи не дають можливості офіційно отримати візу. Наприклад, якщо котрийсь із мешканців не має паспорту, то у відповідну колонку він напише слово «немає» або ж її закреслить.
 • Формуляри для заявок на візи можна отримати на робочому місці чи в офісі Made in Slavutych за адресою: проспект Дружби народів, 7 (будинок «Енергія», 2 поверх).

  Приклад заповнення Анкети на отримання ВІЗИ

   Завантажити формуляр заяви
  Інструкція по заповненню візової анкети
 • Сфотографуватися можна безкоштовно в нашому фотоательє за адресою: Центральна площа, 3 («Люкс», 1 поверх). Одну фотографію треба приклеїти на формуляр і віддати його 3 червня 2017 року на Дні міста Славутича, другу зберегти на випадок, якщо ви справді поїдете до Чеської Республіки.
 • Детальніша інформація про проект буде регулярно з’являтися на місцевому телебаченні та сторінці проекту: www.madeinslavutych.org

Топ 5 найтиповiших запитань

 1. Як і де можна отримати бланк та приклад заповнення анкет?
   - Отримати бланк заяв на отримання візи Ви можете на своїх робочих місцях, де можна також зробити фотографію. Бланки також доступні в офісі за адресою Центральна площа, 3 (БПО “Люкс” І поверх), на сайті madeinslavutych.org та в офісі “Made in Slavutych” (Дружби народів, 7).
 2. Як можуть отримати бланки анкет люди похилого віку та домогосподарки?
   - Ми організуємо волонтерську програму, котра буде працювати безпосередньо із домогосподарками та людьми похилого віку. Наші волонтери рознесуть заявки на отримання візи та допоможуть правильно їх заповнити.
 3. Якщо людина виграє путівку до Чехії, але не захоче поїхати, тому що мала на меті допомогти місту потрапити до Книги рекордів Гіннеса, вона може передарувати комусь свою путівку?
   - Так, звичайно, це буде можливо. Але хто захоче упустити можливість поїхати до Чехії?
 4. Якщо на День міста (3.06.2017) я не можу бути присутнім, то яким чином зможу подати заявку?
   - Якщо з якоїсь причини ви не зможете прийти на святкування Дня міста і подати заявку на візу, то ви можете зробити це декількома способами:
         a) передати підписану та оформлену заявку через своїх знайомих;
         b) передати її раніше за допомогою наших волонтерів в офісі Made in Slavutych;
         c) принести заздалегідь за адресою Центральна площа, 3 (БПО “Люкс” І поверх).
 5. Для чого це? Я все одно не виграю.
   - Шанс виграти має кожен із вас. Не забувайте: чим більше поданих заявок - тим більше вірогідність виграти подорож до Чехії. Але найголовніше, ви маєте шанс та чудову можливість допомогти своєму місту потрапити до Книги рекордів Гіннеса та принести багато позитивного для міста Славутич.

Архів

 Інтерв'ю Український тиждень 2016
 Презентація 2016
 Кращі пропозиції рекорду 2016

Лист до Славутчан

Шановні мешканці міста Славутич,
мене звуть Катержіна Шеда, мені 38 років, я живу у місті Брно, у його районі Лішень, я чеська мисткиня. Понад 15 років я вигадую акції, за допомогою яких намагаюся в нетрадиційний спосіб об’єднати мешканців різних міст, аби зблизити їх між собою. Всі мої проекти дуже різні, але їх усіх об’єднує ідея спільного переживання.
Я маю зізнатися, що коли у 2014 році до мене звернувся Ілля Гладштейн, який тут щороку організує кінофестиваль під назвою 86, то я вперше почула про Славутич. Я думаю, що зважаючи на те, як близькі наші країни географічно, ми в Чехії знаємо про вашу країну відносно небагато. І це дуже прикро, бо коли я приїхала у ваше місто минулого року для того, щоб отримати про нього перше враження, місце здалося мені дуже цікавим. Тож я відразу вирішила, що саме тут буде мій новий проект.
Я довго думала, що б вигадати для цього специфічного місця. Зрештою я вирішила замахнутися на те, щоб спробувати помістити Славутич, а значить, і кожного з вас, до Книги рекордів Гіннеса. Та це вдасться мені лише за вашої допомоги і підтримки. Саме ви, мешканці міста знаєте це місто і його мешканців найкраще, знаєте його сильні сторони і його найбільший потенціал. Кожне місто на Землі трохи інакше, треба тільки зрозуміти, у чому саме. І це саме те, чим ви можете на першій стадії проекту допомогти найбільше – знайдіть річ або дію, які представили б місто Славутич прихильникам і читачам рекордів на іншому кінці світу. Щось таке, що покаже: Славутич – унікальне місто, він має повне право бути в Книзі рекордів.
Проект триватиме з травня 2016 року до травня 2017 року. Тож 2017 рік може стати роком, коли Славутич, і ви разом із ним, стане носієм якогось світового рекорду. Якого? Ми маємо вигадати це разом. Адже хто знає місто краще, ніж ви, його мешканці?
Думайте, радьтеся! Це може вигадати будь-хто з вас! Пропозиції надсилайте у цій формі або складайте у коробки для голосування, розташовані у місті
Я дуже чекаю ваших пропозицій!
Катержіна Шеда
Офіс Made in Slavutych: проспект Дружби народів, 7 (будинок «Енергія», 2 поверх)