eng | укр

Новини

08.01.2018
|

Відео: Найбільша колективна заявка на візу

Мисткиня Катержіна Шеда покликала мешканців міста Славутич, щоб вони 3 червня 2017 року послали найбільшу групову заявку на візу до Чеської республіки, і таким чином потрапили до Книги рекордів Гіннеса.
Читати більше...
20.12.2017
|

Відео: MADE IN SLAVUTYCH в Чехії

Сорок чотири мешканці міста Славутич поїхали до Чеської республіки. З 23 по 29 жовтня 2017 року вони відвідали Брно, Прагу та Їглаву. Мешканці Славутича були також гостями на весіллі чеської пари.
Читати більше...
08.12.2017
|

Виставка - Катержіна Шеда / Гана і Радек весільна подорож до Чорнобиля

Коли: 19 грудня 2017 o 18:00
Де: UFFO - Společenské centrum Trutnov (náměstí Republiky 999, 54101)
Читати більше...
06.11.2017
|

Чеське весілля в українському стилі - фотозвіт

Серед пар, які зацікавилися проектом «Чеське весілля в українському стилі» були обрані Гана Поспішілова і Радек Кашпаровський. Обряд відбувся 26 жовтня 2017 року. Для молодят, окрім 44 гостей з України, були підготовані святкування і пригощання за традиційними українськими звичаями та весільна подорож за маршрутом Прага – Їглава – Славутич.
Читати більше...
26.10.2017
|

Весільне меню

Обряд відбудеться 26 жовтня 2017 року: о 13 годині на віллі Юрковичів Моравської галереї у Брні, богослужіння за дружні стосунки між Чеською республікою та Україною о 15 годині в костелі св. Йозефа, о 18 годині гості розпочнуть святкове застілля в готелі «Славія».
Читати більше...
23.10.2017
|

Прес-конференція – Чеське весілля в українському стилі

Прес-конференція за участі авторки, українських гостей, представника мера Матєя Голлана і директора Моравської галереї Яна Пресса відбудеться у середу 25 жовтня о 10 годині в кафе «Прага».
Читати більше...
02.10.2017
|

Made in Slavutych – Чеське весілля в українському стилі

Чеське весілля в українському стилі – це завершальна частина трирічного проекту MADE IN SLAVUTYCH, який мисткиня Катержіна Шеда реалізує в Україні з 2015 року. Сорок чотири мешканці міста Славутич поїдуть до Чеської республіки, в якій проведуть цілий тиждень. З 23 по 29 жовтня 2017 року вони відвідають Брно, Прагу та Їглаву, мешкатимуть у чеських та українських родинах. Мешканці Славутича стануть також гостями на весіллі чеської пари, яка прийме запрошення Катержіни Шедої і одружиться 25 жовтня у Брно.
Читати більше...
01.10.2017
|

Проживіть чеське весілля в українському стилі!

Я шукаю чеську пару, яка бажає одружитися незвичайно і хотіла б це зробити 25 жовтня 2017 року у Брно. Я пропоную Вам унікальну можливість, яку не знайти у жодному каталозі весільної агенції, тож абсолютно точно саме ви будете першою чеською парою, яка нею скористається.
Читати більше...
29.09.2017
|

Мешканці міста Славутич поїдуть до Чеської республіки

Сорок чотири мешканці міста Славутич поїдуть до Чеської республіки, в якій проведуть цілий тиждень. З 23 по 29 жовтня 2017 року вони відвідають Брно, Прагу та Їглаву, мешкатимуть у чеських та українських родинах. Мешканці Славутича стануть також гостями на весіллі чеської пари, яка прийме запрошення Катержіни Шедої і одружиться 25 жовтня у Брно.
Читати більше...
28.09.2017
|

Дерево зі Славутича ростиме у Брно!

Сорок чотири мешканці міста Славутич поїдуть до Чеської республіки, в якій проведуть цілий тиждень. З 23 по 29 жовтня 2017 року вони відвідають Брно, Прагу та Їглаву, мешкатимуть у чеських та українських родинах. Мешканці Славутича стануть також гостями на весіллі чеської пари, яка прийме запрошення Катержіни Шедої і одружиться 25 жовтня у Брно.
Читати більше...
28.09.2017
|

Увага! Увага! Унікальна можливість взяти участь в унікальному проекті!

Запропонуй найкращий, найцікавіший, найоригінальніший весільний подарунок для чеських молодят – і готуйся до подорожі!
Читати більше...
06.09.2017
|

«Ї.глава» - частина проекту Made in Slavutych

Проект Made in Slavutych вирушає в дорогу! Одна із зупинок - на кінофестивалі в Їглаві.
Читати більше...
01.09.2017
|

Інтерв'ю з трьома найповажнішими переможницями

Проект Made in Slavutych об'єднує і відкриває людей одне одному. Знайомтеся з трьома найповажнішими переможницями, які у жовтні поїдуть до Чехії!
Читати більше...
25.07.2017
|

Поїздка до Чехії переможця конкурсу на кращу пропозицію рекорду

У середині липня переможець конкурсу на кращу пропозицію рекорду для Славутича Ілля Макаров разом із дівчиною відвідали три чеські міста Брно, Оломоуц і Прагу, а також Братиславу. Це їх перемога, яка, сподіваємося, допоможе їм у професійному та особистісному зростанні! Враження Іллі читайте тут.
Читати більше...
21.07.2017
|

Чеська преса про Made in Slavutych

Ми зібрали для вас найцікавіші статті з чеської преси про проект мисткині Катержіни Шеде, в рамках якого відбулася акція Made in Slavutych, покликана вписати місто Славутич до Книги рекордів Гіннеса.
Читати більше...
06.06.2017
|

Made in Slavutych: 34 славутичанина їдуть до Чехії

Славутич, наймолодше місто України, 3 червня 2017 року відсвяткувало своє 30-річчя. За попередніми підрахунками 1325 містян разом із міським головою Юрієм Фомічевим заповнили візові анкети для отримання Шенгенської візи, таким чином спробувавши потрапити до Книги рекордів Гіннесса.
Читати більше...
31.05.2017
|

Чеська мисткиня + українське місто = Книга рекордів Гіннеса, або MADE IN SLAVUTYCH

У січні 2015 року чеська соціальна художниця Катержіна Шеда вперше відвідала Україну і місто Славутич, куди її запросили створити проект із залученням місцевої громади.
Читати більше...
13.05.2017
|

Made in Slavutych: поїздка до Чехії (місто Брно)

Як уже стало відомо, основний подарунок, який чекає на мешканців після групової подачі заявки на візу – подорож до Чехії з покриттям витрат на проїзд і проживання! Чудова можливість ознайомитись із Чехією та відкрити для себе нові можливості.
Читати більше...
13.05.2017
|

Топ 5 найтиповiших запитань

Як і де можна отримати бланк та приклад заповнення анкет?
 - Отримати бланк заяв на отримання візи Ви можете на своїх робочих місцях, де можна також зробити фотографію. Бланки також доступні в офісі за адресою Центральна площа, 3 (БПО “Люкс” І поверх), на сайті madeinslavutych.org та в офісі “Made in Slavutych” (Дружби народів, 7).
Читати більше...
13.05.2017
|
13.05.2017
|

Зустріч із нашою командою волонтерів

11 травня відбулась зустріч із нашою командою волонтерів, котра складається зі студентів та учнів школи. Молодь була ознайомлена із головними умовами та завданнями проекту.
Читати більше...
22.04.2017
|

Славутич - до книги рекордів, а ТИ - до Чехії!

Чеська мисткиня Катержіна Шеда у вівторок 11 квітня 2017 року домовилася з мером міста Славутич про остаточне формулювання рекорду, завдяки якому Славутич має потрапити до Книги рекордів Гіннеса – славутичани спільно спробують подати найбільшу колективну заявку на візу всіх часів! Крім того, з кожної сотні заявок буде відібраний один мешканець міста, який отримає офіційне запрошення з Чеської Республіки та покриття всіх витрат на проїзд і проживання.
Читати більше...
04.04.2017
|

Made In Slavutych: прес-реліз

Чеська мисткиня Катержіна Шеда оприлюднила фінальний план наступної акції, яку в українському місті Славутич вона готує вже майже два роки. Переможцем конкурсу на найкращий рекорд, який упише Славутич до Книги рекордів Гіннеса, став Ілля Макаров. Славутичани спробують подати найбільшу групову заявку на візу в історії.
Читати більше...
04.04.2017
|

Інтерв'ю з фіналістами Made in Slavutych

Ілля Макаров (18 років) – переможець конкурсу рекордів Made in Slavutych. Нині студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До початку навчання в університеті з двох років жив у Славутичі. Про свою мрію говорить так: «Коли я вже буду у похилому віці, подумаю про прожите життя, і на моєму обличчі з'явиться посмішка від того, що я його прожив не дарма для себе та інших, я буду щасливий».
Читати більше...
24.11.2016
|

Організатори оригінальної акції розпочали друге коло конкурсу на найкращу пропозицію рекорду

Організатори оригінальної акції розпочали друге коло конкурсу на найкращу пропозицію рекорду, який має внести Славутич до всесвітньо відомої Книги рекордів Гіннеса.
Читати більше...
Офіс Made in Slavutych: проспект Дружби народів, 7 (будинок «Енергія», 2 поверх)