eng | укр

Новини

01.10.2017

Проживіть чеське весілля в українському стилі!

Я шукаю чеську пару, яка бажає одружитися незвичайно і хотіла б це зробити 25 жовтня 2017 року у Брно. Я пропоную Вам унікальну можливість, яку не знайти у жодному каталозі весільної агенції, тож абсолютно точно саме ви будете першою чеською парою, яка нею скористається.

Проживіть чеське весілля в українському стилі! Що я вам пропоную?

Весілля протягом днів Української культури у Брно, весільні запрошення двома мовами, 44 весільні гості прямо з України, перекладач, весільні подарунки, українська кухня, весільний торт, традиційний одяг, прикрашання весільного транспорту (український автобус), весільний фотоальбом і репортаж на місцевому українському телебаченні. Як бонус – весільна подорож, не лише до Їглави!

Чеське весілля в українському стилі – складова трирічного проекту MADE IN SLAVUTYCH, який я реалізую в Україні з 2015 року. Головна його тема – подолання кордонів, і я вірю, що разом нам вдасться їх хоча б трохи посунути.
Катержіна Шеда

Зголошуватися можна до 14 жовтня 2017 року на адресу madeinslavutych@gmail.com. У темі зазначте «весілля» і коротко розкажіть про себе, можете надіслати також ваше спільне фото. За цією адресою ми також надамо вам більше інформації про акцію. 
Офіс Made in Slavutych: проспект Дружби народів, 7 (будинок «Енергія», 2 поверх)